Botters       Race 5

Starttijd: 2018-06-19 19:40:00,0       PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
92 St Huizer Botters HZ 92 De Westland 1 1,0 21:26:10,0 1:46:10,0 1:46:10,0 =GT * 1,0000
1 St. Huizer Botters HZ 1 Margot Schaap 2 2,0 21:28:38,0 1:48:38,0 1:48:38,0 =GT * 1,0000
45 St Huizer Botters HZ 45 Gebroeders Schaap 3 3,0 21:35:27,0 1:55:27,0 1:55:27,0 =GT * 1,0000
10 Bert Bonneveld AM 1 dns 7,0        
108 St. Huizer Botters HZ 108 Janus Kok dns 7,0        
274 St Huizer Botters Bramzijger dns 7,0        

 SW-a       Race 5

Starttijd: 2018-06-19 19:35:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
420 G. Snel Second Wave 1 1,0 21:15:09,0 1:40:09,0 1:39:39,1 =GT * 100 / 100,5
403 F. Brand Fianchetto 2 2,0 21:14:19,0 1:39:19,0 1:40:49,7 =GT * 100 / 98,5
405 Michael Brouwer Pura vida 3 3,0 21:12:16,0 1:37:16,0 1:41:51,0 =GT * 100 / 95,5
628 Rob Schoots Wammes 4 4,0 21:17:29,0 1:42:29,0 1:42:29,0 =GT * 100 / 100,0
506 Berthus Sala Mindlift 5 5,0 21:11:20,0 1:36:20,0 1:44:35,8 =GT * 100 / 92,1
409 R. Godthelp Zahir 6 6,0 21:19:40,0 1:44:40,0 1:48:27,8 =GT * 100 / 96,5
516 Adri Hidding Con Fuoco 7 7,0 21:16:42,0 1:41:42,0 1:48:46,2 =GT * 100 / 93,5
507 Ronald Kuik Caravelle 8 8,0 21:23:57,0 1:48:57,0 1:48:57,0 =GT * 100 / 100,0
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 9 9,0 21:24:26,0 1:49:26,0 1:49:59,0 =GT * 100 / 99,5
542 Stanley Braham Nina 10 10,0 21:27:31,0 1:52:31,0 1:52:10,8 =GT * 100 / 100,3
404 H. Stuivenberg Schuimsnor 11 11,0 21:26:10,0 1:51:10,0 1:52:51,6 =GT * 100 / 98,5
518 Hans Ykema Twirre 12 12,0 21:25:45,0 1:50:45,0 1:56:34,7 =GT * 100 / 95,0
611 Allard Welling Wood White 13 13,0 21:30:06,0 1:55:06,0 2:01:24,8 =GT * 100 / 94,8
603 Anton van Duinkerken Luna 14 14,0 21:40:35,0 2:05:35,0 2:04:35,2 =GT * 100 / 100,8
799 René Yestra Waterworld 15 15,0 22:04:18,0 2:29:18,0 2:35:02,2 =GT * 100 / 96,3
660 Joost van Loon Maria dns 21,0        
622 Rob Posthumus Circe II dns 21,0        
631 R. Raadsheer Jetz get Loss dns 21,0        
446 M. Pessels LeFF dns 21,0        
495 R. de Groot Fortune dns 21,0        

 SW-b       Race 5

Starttijd: 2018-06-19 19:30:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
1 Hans Colenbrander Hebbus 1 1,0 21:12:42,0 1:42:42,0 1:37:26,3 =GT * 100 / 105,4
456 S. Stoffers Wolk 2 2,0 21:12:26,0 1:42:26,0 1:37:55,7 =GT * 100 / 104,6
433 F. Schopman Di Lago 3 3,0 21:16:14,0 1:46:14,0 1:41:10,5 =GT * 100 / 105,0
608 Arjan Broers Zeemeeuw 4 4,0 21:21:58,0 1:51:58,0 1:45:08,0 =GT * 100 / 106,5
552 Paul Toornstra Inja 5 5,0 21:23:48,0 1:53:48,0 1:48:41,5 =GT * 100 / 104,7
458 J. Wiggers Kek 6 6,0 21:25:27,0 1:55:27,0 1:49:25,9 =GT * 100 / 105,5
111 P. Raadsheer Jace 7 7,0 21:27:41,0 1:57:41,0 1:51:32,9 =GT * 100 / 105,5
645 Eric van Heck Dehlya 8 8,0 21:30:14,0 2:00:14,0 1:51:50,7 =GT * 100 / 107,5
524 Jelle Bergsteijn Chill out 9 9,0 21:38:30,0 2:08:30,0 2:00:05,6 =GT * 100 / 107,0
453 A. Petrus Adventure 10 10,0 21:34:40,0 2:04:40,0 2:00:27,0 =GT * 100 / 103,5
511 Piet Bakker Balder 11 11,0 21:41:38,0 2:11:38,0 2:01:39,4 =GT * 100 / 108,2
406 J. Gerrits First Love 12 12,0 21:34:37,0 2:04:37,0 2:02:46,5 =GT * 100 / 101,5
595 Wim Buijs Augustijn 13 13,0 21:51:04,0 2:21:04,0 2:14:05,6 =GT * 100 / 105,2
127 Albert de Brouwer Echt Waar dns 21,0        
513 Stephan van den Berg Léa Pair dns 21,0        
525 Kester North OId Man dns 21,0        
510 Pieter Reinhardt Tirion dns 21,0        
550 Menno Ledel Windmaker dns 21,0        
7707 M. Snel Sealous dns 21,0        
499 R. van Niejenhuis Boekanier dns 21,0        

 SW-c       Race 5

Starttijd: 2018-06-19 19:25:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
626 Jan Hetebrij Solvejg 1 1,0 21:05:36,0 1:40:36,0 1:30:37,8 =GT * 100 / 111,0
652 Bart Kuhne Rorke's Drift 2 2,0 21:07:12,0 1:42:12,0 1:33:45,7 =GT * 100 / 109,0
765 Ernst Troeder Black River 3 3,0 21:17:54,0 1:52:54,0 1:35:16,5 =GT * 100 / 118,5
527 Huub Geul Pen Duick 4 4,0 21:17:18,0 1:52:18,0 1:35:59,0 =GT * 100 / 117,0
515 Ted Majoor Vrijheid 5 5,0 21:11:35,0 1:46:35,0 1:36:01,3 =GT * 100 / 111,0
509 Jeroen Schapendonk Moos 6 6,0 21:24:23,0 1:59:23,0 1:44:15,9 =GT * 100 / 114,5
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia 7 7,0 21:33:45,0 2:08:45,0 1:53:56,3 =GT * 100 / 113,0
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 8 8,0 21:41:39,0 2:16:39,0 2:04:06,9 =GT * 100 / 110,1
562 Herman Honshorst Venus dns 15,0        
520 Bart Veldhuis Mooi Weer dns 15,0        
650 Bart Timmerman Witte Paard dns 15,0        
697 Peter David Fran pie drie dns 15,0        
523 C. Wiesenekker Griend dns 15,0        
546 Marijke Bunink Beluga dns 15,0        

 TVF       Race 5

Starttijd: 2018-06-19 19:20:00,0       PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
676 N. Feddes Silveren Maen 1 1,0 21:22:46,0 2:02:46,0 1:57:40,3 =GT * 0,9585
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 2 2,0 21:25:25,0 2:05:25,0 1:57:49,0 =GT * 0,9394
691 Jeroen Molenaar ST9 3 3,0 21:29:34,0 2:09:34,0 2:00:22,8 =GT * 0,9291
703 R. Bernard Windbruid 4 4,0 21:35:32,0 2:15:32,0 2:12:39,6 =GT * 0,9788
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 dns 7,0        
730 Kick Mulder Bruinvis dns 7,0        

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl