Botters        Race 1

Starttijd: 2017-05-09  19:40:00,0        PHRF tcf

       

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Delta

Zeilno

Naam

   

Tijd

Tijd

Tijd.

Tijd

92

St Huizer Botters, Botter HZ 92 De Westland

1

1,0

21:11:20,0

1:31:20,0

1:31:20,0

 

10

Bert Bonneveld, Botter AM 1

2

2,0

21:17:23,0

1:37:23,0

1:37:23,0

6:03,0

1

St. Huizer Botters, Botter HZ 1 Margot Schaap

3

3,0

21:17:44,0

1:37:44,0

1:37:44,0

6:24,0

45

St Huizer Botters, Botter HZ 45 Gebroeders Schaap

4

4,0

21:20:38,0

1:40:38,0

1:40:38,0

9:18,0

108

St. Huizer Botters, Botter HZ 108 Janus Kok

5

5,0

21:22:01,0

1:42:01,0

1:42:01,0

10:41,0

274

St Huizer Botters, Schouw Bramzijger

6

6,0

21:32:07,0

1:52:07,0

1:52:07,0

20:47,0

13

Roy Dixon, Botter GT 13 Y-Vector

dnc

8,0

       

sw-a        Race 1

Starttijd: 2017-05-09  19:35:00,0        SW factor

       

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Delta

Zeilno

Naam

   

Tijd

Tijd

Tijd.

Tijd

522

Nils Wassenaar, Bonita 767 Kick

1

1,0

20:54:25,0

1:19:25,0

1:20:52,3

 

628

Rob Schoots, Spirit 28 Wammes

2

2,0

20:56:19,0

1:21:19,0

1:21:19,0

26,7

516

Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco

3

3,0

20:55:46,0

1:20:46,0

1:26:22,9

5:30,5

799

René Yestra, Dufour 32 Waterworld

4

4,0

20:59:09,0

1:24:09,0

1:27:23,0

6:30,7

542

Stanley Braham, Selecta Nina

5

5,0

21:03:36,0

1:28:36,0

1:28:20,1

7:27,8

603

Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna

6

6,0

21:04:03,0

1:29:03,0

1:28:20,6

7:28,3

660

Joost van Loon, optima 92 Maria

7

7,0

21:00:36,0

1:25:36,0

1:28:42,3

7:50,0

518

Hans Ykema, Dehler 31 Twirre

8

8,0

21:01:39,0

1:26:39,0

1:32:52,3

12:00,0

506

Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift

9

9,0

21:03:27,0

1:28:27,0

1:36:02,2

15:09,9

639

Erik de Boer, first 285 Wetterwille

dns

13,0

       

622

Rob Posthumus, , Circe II

dns

13,0

       

627

H.W. Went, First 29 Polaris 3

dns

13,0

       

 sw-b        Race 1

Starttijd: 2017-05-09  19:30:00,0        SW factor

       

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Delta

Zeilno

Naam

   

Tijd

Tijd

Tijd.

Tijd

SW 524

Jelle Bergsteijn, Clever 23 Chill out

1

1,0

20:50:27,0

1:20:27,0

1:15:11,2

 

SW 580

Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer

2

2,0

20:45:56,0

1:15:56,0

1:15:33,3

22,1

SW 555

Bas Honders, First 210 Flat Out

3

3,0

20:58:27,0

1:28:27,0

1:24:14,3

9:03,1

SW 515

Ted Majoor, Albin Vega Vrijheid

4

4,0

21:05:30,0

1:35:30,0

1:26:02,2

10:51,0

sw-b 562

Herman Honshorst, Albin Vega Venus

5

5,0

21:05:04,0

1:35:04,0

1:26:49,1

11:37,9

SW 552

Paul Toornstra, Dufour 2800 Inja

6

6,0

21:04:13,0

1:34:13,0

1:29:59,2

14:48,0

SW 513

Stephan van den Berg, Loper Léa Pair

7

7,0

21:06:44,0

1:36:44,0

1:33:00,8

17:49,5

SW 595

Wim Buijs, Dufour 28 Augustijn

dnf

14,0

       

SW 1

Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus

dns

14,0

       

SW 127

Albert de Brouwer, Waarschip 740 Echt Waar

dns

14,0

       

SW 681

Pepijn van de Kroft, J 22 Juliett

dns

14,0

       

SW 550

Menno Ledel, Loper Windmaker

dns

14,0

       

SW 520

Bart Veldhuis, Albin Vega Mooi Weer

dns

14,0

       

 sw-c        Race 1

Starttijd: 2017-05-09  19:25:00,0        SW factor

       

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Delta

Zeilno

Naam

   

Tijd

Tijd

Tijd.

Tijd

765

Ernst Troeder, Trintel 1 Black River

1

1,0

20:44:14,0

1:19:14,0

1:06:51,8

 

626

Jan Hetebrij, Ranger Solvejg

2

2,0

20:41:04,0

1:16:04,0

1:08:31,7

1:39,9

645

Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya

3

3,0

20:42:10,0

1:17:10,0

1:11:47,0

4:55,2

511

Piet Bakker, Maxi 77 Balder

4

4,0

20:49:20,0

1:24:20,0

1:17:56,5

11:04,7

697

Peter David, Hurley 800 Fran pie drie

5

5,0

20:53:54,0

1:28:54,0

1:19:22,5

12:30,7

514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

6

6,0

20:55:22,0

1:30:22,0

1:22:04,6

15:12,8

509

Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos

7

7,0

21:08:22,0

1:43:22,0

1:30:16,6

23:24,8

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard

dns

14,0

       

652

Bart Kuhne, Waarschip 725 Rorke's Drift

dns

14,0

       

525

Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man

dns

14,0

       

523

C. Wiesenekker, Oceaan 22 Griend

dns

14,0

       

501

Ellis Zeeuw van der Laan, Victoire 25 Joshua

dns

14,0

       

526

M, Postma, Wibo 835 La Nina

dns

14,0

       

 TVF        Race 1

Starttijd: 2017-05-09  19:20:00,0        PHRF tcf

       

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Delta

Zeilno

Naam

   

Tijd

Tijd

Tijd.

Tijd

676

N. Feddes, Zeeschouw Silveren Maen

1

1,0

20:45:54,0

1:25:54,0

1:24:36,7

 

668

Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger

2

2,0

20:57:14,0

1:37:14,0

1:31:01,8

6:25,1

703

R. Bernard, Lemsteraak Windbruid

3

3,0

20:55:07,0

1:35:07,0

1:34:49,3

10:12,6

797

M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305

4

4,0

21:07:34,0

1:47:34,0

1:44:53,9

20:17,3

691

Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9

dns

9,0

       

730

Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis

dns

9,0

       

780

D Stolp, Lemsteraak Voorwaarts

dns

9,0

       

530

S. Heinen, Aak Badukenna

dnc

9,0

       
Wordt Lid!
Wordt Lid
Facebook

imagesfacebook

Zoeken
Inloggen



Advertenties
Banner
Banner
Banner
Banner
Foto's leden